Gildia WiedĽmini

WiedĽmini Polska Gildia Silkroad Online


#1 2011-02-15 19:10:12

 Geralt

WiedĽmin

Sk±d: Bielsko-Biała
Zarejestrowany: 2011-01-29
Posty: 14
Punktów :   

Prawa gildyjne.

Prawa w gildii może otrzymać każdy członek,jednakże zanim wy¶lesz do mnie pm z pro¶b± o niego upewnij się ,że na niego zasługujesz lub np. prawo takie jak union jest "wolne".

Prawo "Join"
Dodawanie członków do gildii może posiadać WiedĽmin,który potrzebuję w celu oczywistym,by przyjmować nowych graczy. Jeżeli chcesz to prawo tylko po to "by mieć" i nic z tym nie robić odpu¶ć sobie,gdyż Ty jeste¶ odpowiedzialny za przyjętego rekrutanta.

Prawo "Withdraw"

To prawo wydaję tylko osob± do którym mam pełne zaufanie i zajmuj± się "porz±dkami gildyjnymi" lub banowaniem graczy "szkodliwych dla otoczenia".

Prawo "Union"
Pamiętajcie,że mogę przyznać tylko 10 unionów,a w gildii na max poziomie jest 50 osób.
Upewnijcie się czy posiadam wolne prawo do czatu unijnego i zapytaj siebie,czy jeste¶ na tyle graczem "online",żeby pomoc innemu wiedĽminowi,który nie posiada prawa napisać "co¶" na UC. I czy rzeczywi¶cie to prawo jest Ci potrzebne.

Prawo "Storage"
Przyznawane jest tylko gracza z większym stażem i zaufaniem,ponieważ s± tam nasze dobra gildyjne.
Wszystko co posiadamy w GS jest to własno¶ć gildyjna,nie traktujemy tego jak dodatkowy schowek na swoje rzeczy.

Prawo "Notice"
Jest prawem dla wiedĽminów robi±cych power level w celu ogłoszeń lub zajmuj±cych się "eventami" dla gildi.
To nie miejsce bezsensowego dodatkowego spamu.


http://img7.imageshack.us/img7/6122/witcher38.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.demonicangels.pun.pl www.speedwayadam.pun.pl www.shounenforum.pun.pl www.harem-rom.pun.pl www.foetrpl.pun.pl